Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha akarok venni egy xbox...

Ha akarok venni egy xbox 360-t (60e mall) ahhoz még kell venni kinecket is? Vagy nem kell hozzá?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 05:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinect nem szükséges, csak ha olyan játékokkal akarsz játszani. Egyébként javaslom használtan megvenni, Elite vagy Slim konzolt, kinecttel, RGH-val olcsóbban jössz ki.
2017. aug. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan játékkal akarsz játszani, akkor kell a Kinect. És nem tartozik az alap csomag részéhez, külön meg kell vásárolnod, ha erre irányult a kérdés.


Különben pedig tényleg használtan érdemes szétnézni. Én kb. 1,5 éve 25 ezerért vettem a sajátomat. Igaz nem slim, de szerintem most már slimet is ki lehet fogni ennyiért. Amúgy használtan tényleg megérheti a 360 most is, hiszen rengeteg játék jött ki rá az évek során, amiket kb. fillérekért meg lehet venni, és még mindig támogatott. Viszont új játékok már a FIFA-n kívül nem igen jönnek már ki rá, de ha ez nem szempont akkor jó döntés lehet. Viszont,


újonnan én nem venném meg, mert bizony sok érte az a 60k. Ennyiért már szép állapotú Xbox One-t veszel használtan. De 78k a slim változat is újonnan.

2017. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Te jóságos ég azt ajánlom használtan vegyed feltörve nekem már van egy 3 éves darabom Németországból. Egyébként nem a kinetic a mellékelhető opció de egyébként ahol külön játékokat kell venni. De ajánlom a kinetic vételét.
2017. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyébként a kinetic az egy kamera.
2017. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát a minecrafthoz és a gta-hoz nem szükséges?(a gép már meg van)
2017. aug. 28. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Csak azokhoz a játékokhoz kell aminek KINECT feliratú a doboza [link]


Rajta szokott lenni az, hogy "KINECT requires"


Vannak normál kontrolleres játékok amin meg csak egy lila csík van, hogy "better with Kinect" ahhoz lehet használni, de nem kötelező. [link]


Például a Forza Horizonba arra néz a kamera amerre forgatod a fejed és nem kell külön az analóg karral nézelődni hanem tudsz vezetni.

2017. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mcs105 válasza:
nem
2017. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szóval te minecraftot meg GTA-t is játszasz.... Hány éves vagy most akkor te?
2017. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!