Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Star Wars Jedi Academy...

A Star Wars Jedi Academy chat-jét nem tudom megnyitni. Melyik billentyűvel tudom megjeleníteni? Megnéztem a beállításokat is, de ott sincsen semmi.

Figyelt kérdés

2017. szept. 2. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Akarod mondani a console-t. Hát, próbálgasd az alt-tab-ctrl gombokkal és nyomd mellé a 0-s gombot is. Ne a numpadon a 0-t, a tab feletti 0-t. Ezek közül valamelyikkel a 0 elő fogja hozni a console-t és írhatod is be a csalásokat :D A multiplayer résznél előhozható chat-et meg valszeg a "T", "Enter", vagy a fenti számsor melletti gombok valamelyikével tudod előhozni. Változik, a modern játékokban az "Enter" vagy "T" hozza elő.
2017. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan, de asszem a chat és a console egy felületről megy szóval az első kombóval tudod előhozni, de nem vagyok benne biztos, nagyon régen játszottam azzal a játékkal :D
2017. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!