Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom bekapcsol; van...

Pollák Krisztina kérdése:

A laptopom bekapcsol; van fény minden de egyszerűen megáll a bekapcsolásban és jelenleg a kuka közeli állapotát éli; ez könnyen orvosolható?

Figyelt kérdés

Tegnap az AVG PCTune Up alkalmazás jelezte; hogy kène átnèzni a gèpet. A vizsgálat kiterjedt a merevlemezik; amelyre annyi volt a válasz hogy indítsam ujra. Most ilyen. Utánanèztem; ès azt irták ha a Windows nem áll fel; ujra kell telepiteni a gèpet vagy átvizsgálni a merevlemezt. Semmi ötletem nincs ugyanis ilyennel mèg nem találkoztam.

Ha valakivel törtènt ilyen az legyen szíves leirni mivel tudta orvosolni :)

Köszönöm

/Laptop típus: Lenovo G50/



2017. szept. 11. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól írták! Újra kell telepíteni hisz a hiba oka egyértelmű mitől lett!


Ha vmi nagyobb gubanc lenne a hdd-vel akkor ki kell venni és egy dokkolóba vagy másik gépbe, formatálni kell, vagy partícionálni is ahogy akarod.

2017. szept. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rakj be egy windows telepítőlemezt, és telepítés helyett válaszd a rendszer helyreállítása funkciót.


A lemezen lévő rendszernek nyilván meg kell egyeznie a gépeden lévővel.

2017. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket de nem èn vagyok informatikus hanem az egyik barátom. Ő vele beszèltem de azt mondta hogy nèzi próbálja de valószínű hogy kuka Hűha úgy hangzik ez a dolog mintha hülye lennèk...
2017. szept. 14. 20:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek vigyem rendes szervízbe? Ott meg tudják csinálni?
2017. szept. 14. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!