Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezek közül a Media Markt-ban...

Ezek közül a Media Markt-ban kapható asztali számítógépek közül melyik éri meg a leginkább tudásilag?

Figyelt kérdés

A ramot, a HDD-t vágom, hogy mit jelentenek, de a többihez nem igazán értek. Segítsetek nekem!


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]



2017. szept. 11. 17:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gondolom ezek már tudják egyaránt futtatni a 32 és 64 bites programokat is, igaz?
2017. szept. 11. 17:14
 2/11 belapus ***** válasza:
100%

Ha egy gépben 4+ GB memória van, akkor - föltéve, hogy Windows van rajta - jó eséllyel 64 bites az operációs rendszer is, mert csak az képes kezelni ennyi memóriát.

A 64 bites rendszer futtatni tudja a 64 bites programokat is.

Amennyire én látom, az előre összerakott asztali gépek egyik problémája lehet a tápegység megválasztása.

Nem igazán értem, ha fölsorolnak 20-30 termékjellemzőt, mi az akadálya, hogy megismerhessük a táp típusát is ?

Bocsánat, hogy nem tudok pontosan a fő kérdésre is válaszolni.

2017. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért köszönöm szépen a válaszodat! Így is megválaszoltad egy részét amire kíváncsi vagyok!
2017. szept. 11. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadott alapelv: egy előre összeállított géptől mindig olcsóbban össze lehet rakni "házilag" egy ugyanolyan tudású PC-t.
2017. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

...ja, és még ott a garancia kérdése is.

Nem mindegy, hogy -ha Te rakatod/rakod össze- minden alkatrészre külön-külön garancia van. A kész gépeknél -gyakran- az az eset áll fönn, hogy az egész komplett gépre szól a garancia. Tehát néha az is elég a garanciavesztéshez, ha leszereled a gép oldalát, takarítás céljából.

2017. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szántóvető ***** válasza:
100%

ezek brutálisak.mármint brutálisan drágák,szerintem elírták az árakat..

tudásilag a 3.nem véletlen hogy az a legdrágább.bár ha nem játékra kell akkor a legolcsóbb is megteszi.

2017. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos eléggé drágák, játékhoz (is) kellene.

Házilag nem tudok összerakni, mert sajnos nem értek ezekhez, és nem is ismerek olyat, akiről tudom, hogy megbízható lenne.

2017. szept. 11. 18:18
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor, gyűjtök a harmadikra.
2017. szept. 11. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7-re:

Nem kell értened hozzá. Leírod hogy mennyi a keret, milyen munkára, játékokra kell. Itt leírják Neked a hozzáértők, hogy milyen alkatrészekből és hol rakasd össze.

2017. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szántóvető ***** válasza:
100%

[link]

bluechip.hu-itt tudod összerakni és megrendelni.

2017. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!