Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem játssza le a chrome...

Mért nem játssza le a chrome böngészőm a youtube videokat?

Figyelt kérdés

Pár hete nem hajlandó lejátszani... eddig nem volt gond. Rákattintottam a kiírásra, és egy oldalt nyitott meg, ami arról szól, hogy a böngészőm nem támogatja a az elérhető videoformátumok egyikét sem... "Számos böngésző támogatja a HTML5 videó részét, és a H.264 videokodeket vagy a WebM formátumot. Ide tartoznak a következők:


Google Chrome

Microsoft Edge

Firefox *

Opera

Apple Safari"


Akkor most, mi van? Chrome is benne van a listában, mégsem jó... :(

Talán egy bővítmény kéne? Én, nem értek ehhez... előre is köszönöm.



2017. szept. 13. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legfrissebb van fent + egy adobeflash akkor annak mennie kell.

Ill ez [link]

2017. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legfrisebb van fent? Nincs kikapcsolva az autoupdate?


Elméletileg mindenféle bővítmény vagy flash nélkül mennie kell.

2017. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Telepítsd újra a programot, nem kell hozzá semmi extra. Flash sem.
2017. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Figyelembe véve, hogy a krómot is meg a jutubot is a google viszi, nameg hogy jóideje nem kéri a króm a flest, valaminagyon el lett állítgatva abban a gépben
2017. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A youtube már régóta HTML 5-öt használ a videók megjelenítéséhez, szóval nem kell hozzá Adobe Flash Player. Vagy valami qrva régi verziót használsz, vagy nagyon el van qúródva a Chrome-od. Töltsd le és telepítsd fel a legújabb verziót:

[link]

Illetve esetleg előtte töröld le a régit:

WinKey+R -> appwiz.cpl

2017. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindent úgy csinàltam ahogy mondtàtok... töröltem... újra feltettem. Köszönöm a segítséget és a linkeket.

Nagyon köszönöm. :) Istenek vagytok.

2017. szept. 13. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!