Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
tele nevű felhasználó kérdése:

Bios utan se kep se hang mi az oka?

Sziasztok.Ma hazajottem,es mar nem volt jo a gepem egyik naprol a masikra.Bioszba betudok lepni,kep ia van,majd mikor a windowst kellene betoltenie mar kepet se ad.telepito cdt se olvas be.Mi jalhatott meg szerintetek?

09-13 19:23  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
F8cat nyomd, vagy F9 előjön ilyen rendszer menü, és rendszer visszaállítást keress, állítsd vissza egy legközelebbi időpontra.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 09-13 21:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi a választ,de nekem csak olyanok jönnnek be hogy vga mód engedélyezés,csökkentett mód stb.megpróbáltam mindegyikkel,de ezek után fekete kép,és rájöttem hogy kb 15-20perc után kiir olyant,hogy valami fájl sérült,telepitsem újra.Ebben az az érdekes,hogy 15-20percet kell rá várni,pedig még a windows is mp-ek alatt betöltött eddig.

# 2/3Időpont 09-14 18:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megoldódott.Pendrive-ról újra telepitettem,és jó lett.Bár még mindig nem értem mi volt a gond,de sikerült megjavitani.

# 3/3Időpont 09-16 09:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nincs hang?
Mi ez a kattogo hang? Miert fagy le a gep es ker proper bootolast ujra inditas utan?
Nincs hang a gépemen mi lehet az oka?
Találkozott már valaki ilyen problémával? (alább)
Miért nincs hang a gépemen?
Bios frissítés után nincs hang! (Számítógép-HDMI-SamsungTv)?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu