Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs BLUETOOTH-a laptopon?

Miért nincs BLUETOOTH-a laptopon?

Figyelt kérdés
Újra megkérdezem, hátha kapok újabb válaszokat.Újra lett telepítve az op. rendszer.(WIN.7)Azóta nincs bluetooth kapcsolatom.Le kell valamit töltenem?nem nagyon értek a számitástechnikához.a telóról kéne fotókat áttöltenem.öreg gagyi teló, nincs kábeles lehetőség.

2017. szept. 17. 20:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen már!már töltöttem le valamiket, de még mindíg nem működik!kérem linkelje be valaki, hogy pontosan mit kell letölteni.
2017. okt. 22. 15:05
 12/27 P.O.C. ***** válasza:

Egyszerű driver telepítés, nem valamiket kell leszedni, hanem a laptop típusának megfelelőt drivert.


Még a laptopod típusát sem írtad le, akkor mi alapján várod el, hogy valaki tudjon segíteni? Több ezer különféle típusú laptop van, azon belül kit tudja még hányféle típusú BT vezérlő.

2017. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
letöltöttem nem működik.
2017. okt. 23. 15:55
 14/27 P.O.C. ***** válasza:
Köszönjünk, azért nem kellene ennyi információval ellátni minket. Fogd vissza magad azért. :D
2017. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

FUJITSU SIEMENS ESPRIMO Mobile V5505

Szerintem letöltöttem a DRIVER-t de nem működik,megvan a bluetooth parancsikon, de amikor file-t akarok fogadni azt írja hogy " a windows nem tudott átvinni egyes fájlokat.

Nem sikerült a fájl átküldése,mert a kapcsolat létrehozása meghiúsult.Ellenörizze hogy a BLUETOOTH -rádió csatlakoztatva van e.

A vissza gombra kattintva ujra próbálkozhat."

2017. okt. 23. 17:36
 16/27 anonim ***** válasza:

én ezt feladom:

segítséget vársz, de harapófogóval sem lehet valamit kiszedni belőled...

hát akkor: hajrá!

2017. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
#16 leírtam a laptop tipusát,nem vagyok egy nagy számítástechnikus, azért kértem segítséget.mit kéne még megadnom?
2017. okt. 23. 21:58
 18/27 P.O.C. ***** válasza:

Innen le tudod szedni a drivert. Ez Vista -hoz való de legtöbb Vista -s driver jó 7-hez is.

[link]


A Win 7 -et amúgy hivatalosan nem támogatja a gép.

2017. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
hülyét kapok!letöltöttem, most mit kell csinálni?-semmi változás.
2017. okt. 28. 12:25
 20/27 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen tipusú a bluettoth hardvered? (Realtek vagy broadcom vagy atheros stb..) Ez lenne az első és legfontosabb infó, esetleg töröld le a drivert az eszközkezelőben, indítsd újra a géped és ha nem telepíti fel magától akkor te telepítsd fel
2017. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!