Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaállítani a...

Hogyan lehet visszaállítani a régi Interfacet windows 10-en?

Figyelt kérdés
Amióta (kb 2.hónapja) újratelepítettem a rendszert csomó dolog megváltozott.Kezdve azzal, hogy nehány program eltűnt és nem tudom vissza hozni őket ami még mindg zavar (windows fénykép nézegető, nem a régi hanem az újabb és a sticky notes).Tovább a kinézete kb.mindennek megújúlt és engem nagyon zavar ilyen pl:a vezérlőpult kinézete stb. Az a kérdésem , hogy hogyan tudnám őket visszaállítani a régire anélkül, hogy visszakéne rakjam egy korábbi verzióra a windwost?

2017. szept. 20. 19:14
 1/2 CspCsj ***** válasza:

A Windows 10 világa - a folyamatos és engedélykérés nélküli frissítés.


Lehet megállni egy adott verziónál, - csak nem ajánlott.

Ellenőrizd a Windows verzióját: Start menü > egyből írod: winver > Enter billentyű.

A megjelenő ablakban valószínűleg az szerepel: 1703

[link]


Ha korábbi kell, akkor valahonnét beszerzed a 1607-es, esetleg a még korábbi 1511-es verziójú telepítőt és telepítés után letiltod a rendszer-frissítést.

Ilyenkor azonban a biztonsági frissítéseket sem kapod meg.


Windows 10 Home esetén csak a letiltás működik, de Windows 10 Pro/Enterprise/Education esetén lehetséges az új dolgok frissítésének elhalasztása, - azonban ez nem végleges, hanem legfeljebb 6-8 hónap.

Gépház > Frissítés és biztonság > Windows Update > Speciális beállítások > Frissítések elhalasztásához tegyél pipát.

2017. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AntZ ***** válasza:
100%

Innen tudod leszedni a redstone 1 w10-et (version 1607):

[link]

2017. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!