Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Gamer laptopot szeretnék venni. 200.000 Ft és 250.000 Ft között gondolkodom. Akár használtan is vennék. Olyanra gondoltam amiben van SSD és HDD is. A Fifa 18-hoz és GTA V-höz kéne. Milyeneket tudnátok ajánlani ? Akár weboldalt is ha tudnátok mondani azt megköszönném.

2017. szept. 22. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ujat akartam. Aztán rájöttem h netezesre meg jo a laptopom, játékra már nem. 100 ért vettem xboxot, 70ért tv-t. Nem bantam meg, sőt. Kb 10x nagyobban latom a jatekot, sokkal jobb, es a jatekokon csak azt kell nézni h melyik konzolhoz van, nem 20 fajta adatot, és még ugy is akadozik a játék.
2017. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


200-250ért nincs jó gamer laptop amiben SSD van! Linkelek neked pár gépet de az ssd-t külön kell belerakni mivel az túllépné a 250ezres határt


[link]



[link]


Én ezeket ajánlom aztán utólag mehet bele egy ssd :)

2017. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!