Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple-felhasználók! Csak...

Apple-felhasználók! Csak szerintem lett rossz az iOS 11?

Figyelt kérdés
Igaz, az 5S (amin használtam) nem mai, de elvárná az ember, hogy ha egyszer már kiadta rá az Apple, akkor működjön rendesen. Ehelyett tiszta bug az egész. Feltettem majdnem az összes bétát a nyáron (mindig még aznap visszakerült a 10), a 11.0-t, ugyan olyan sz@r volt, mint a béta, 11.0.1-et is, akkor sem változott sokmindent. A 11.0.2-őt már nem raktam fel, mert már nem írja alá az Apple az iOS 10.3.3-at. Kezdem azt érezni, hogy egyre szarabbak az iOS-ek. iPhone 8 Plust akartam venni, de marad a 7 Plus, mert nincs az az Isten, hogy én gyárilag iOS 11-et használjak. A 10.3.3 tökéletes :D

2017. okt. 10. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
iOS 7-et használok :D
2017. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem iPad-en tökéletesen működik.

Az iPhone 6-omat meg nem frissítettem.

2017. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1: De jó neked :D Legszívesebben én is visszatenném, én a helyedben már nem is frissíteném, hanem eltenném emlékbe :D


#2: Na akkor legalább iPad-en rendesen megy :) :D Mostanában biztosan nem frissítem az 5S-t.

2017. okt. 10. 20:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak neked nem jó, sokan panaszkodnak a rendszerre. Nekem nincs vele komolyabb problémám sem iPad-en, sem iPhone-on (5s). Egy kicsit talán lomhábbnak tűnik, mint a 10-es volt, de még nem zavaró, messze nem olyan, mint pl. az iOS7 volt egy 4-esen..


Túl sok újdonság nincs benne, ami miatt eddig ne tudtam volna élni, sőt, igazából semmit nem tudok mondani, amivel több lett - a legtöbb dolog iPad-en ér valamit, 5s-en AR nem érhető el, iMessage-t nem használom, és egy csomó minden Magyarországról továbbra sem elérhető. Az értesítési rendszer továbbra is feleslegesen bonyolult, a vezérlőközpont meg bár jó, a régin is ott volt minden, ami nekem kellett (mobilnetet, BT-t stb. soha nem kapcsolgattam ki és ezután sem tervezem).


Egyszóval számomra rossz nem lett, de jobb sem. Eddig azért hoztak olyan újdonságokat, amelyek tetszettek, sőt, némelyik miatt modellt váltottam, most ezt az Apple megspórolta nekem, semmi szükségét nem érzem, hogy váltsak. Ez is lehet pozitívum :)

2017. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem jól működik, semmi probléma nem volt vele 7pluson.
2017. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az iPhone 5S mikori kiadású? 2013?

Mondjam, hogy milyen frissítés érkezik egy 2013-as Androidos telóra? Semmmilyen.

Egyébként én felraktam az iPademre (5th generation), azzal nincs semmi gond.

2017. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért ne hasonlítsunk már egy andoridot egy iOS-hez :D Annál van olyan is, hogy egyszer sem kap frissítést, akárhány éves. Azért még várok vele, reméljük nem lesz olyan, mint 4S-en az iOS 9 :D
2017. okt. 13. 17:39
 8/16 anonim ***** válasza:
#6 2017 es re sem fog nagyon :D
2017. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen a kinézete miatt nem tetszik, az új Control Center, új ikonok, stb... A félkövér app nevek, na az különösen nem, egyszerűen szerintem szarul néz ki az SE-m 4 inches kijelzőjén. Ahogy frissítettem, úgy tettem is vissza 5 perc használat után a 10.3.3-at, akkor még lehetett szerencsére.
2017. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt jön az iOS 11.1 abban elvileg fixálják az akadozó animációkat (legalábbis a bétáról látott youtube videókban az van.
2017. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!