Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem seedel az utorrent?...

Miért nem seedel az utorrent? Kifejtem lent

Figyelt kérdés

Régen 10-15 tera volt visszatöltve torrent oldalakra, most viszont, mikor nCore-t használok, nem tölt vissza semmit, talán 1mb-t egy hét alatt! Anno más gépem volt, nem volt ez a UPC-s wifi-s modem, bár én PC-vel kábellel csatlakozok a nethez. Ezt írja lent az utorrent:


[link]


Valaki tudna segíteni valahogy? Előre is köszönöm!



2017. okt. 14. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi olyan információt nem mutat a kép ami hibára utalna. Az nC magasan túlseedelt oldal, nem véletlenül nincs csak aránytartási kötelezettség mert nem tudsz (torrentenként sem) arányt tartani szinte semmivel.


Valószínűleg olyan dolgot töltesz amin már nincs letöltő rajtad kívül, vagy alig van, és ahhoz képest tele van feltöltővel. Mire te seedbe állsz nincs kinek visszatölteni.

2017. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kattints jobb sarokba a felkialtojellre futtas le egy tesztet savszelessegrol vedd ki a pipat csak a halozat menjen ha nem hozza ki zoldre akkor nyitni kell egy portot
2017. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
GTA 5-öt töltöttem le, 60gb, más felkapott torrenteket is, sokan töltik le.. Nem hiszem, hogy az a baj mert microbit-re se nagyon seedel.
2017. okt. 14. 12:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs nyitva a port, hogy tudom megnyitni? :D
2017. okt. 14. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:

A felkiáltójel csak azt jelenti hogy nincs bejövő kapcsolat. Ha letöltesz, zöld pipává fog átváltani, ez nem hiba. Ha hiba lenne akkor piros behajtani tilos ikont látnál, és azt jelezné hogy passzív vagy.


A GTA 5 amúgy rossz példa, mert 2550 seeder-re jut 57 leecher, tehát az oldal átlagos 20-as seed/torret arányához képest több mint kétszer akkora, 44-es seed/torrent mutatója van. Tehát 44-szer annyi feltöltő van mint letöltő, itt pedig te semmit nem fogsz seedelni.

2017. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy megjegyzés a kérdésben feltett kép alapján.

nCore Wiki:

"Érdemes kikapcsolni a kiegészítő beállításokat, például a DHT-t is, mert gyorsabb a kapcsolódás, nem megy el feleslegesen kapcsolódás rá, valamint az esetleges feltöltött adatmennyiség sem az oldalon kívülre fog elmenni."

2017. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!