Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltelepítettem a videókártya...

Feltelepítettem a videókártya drivert és újraindítottam a gépet és kiírja hogy windows indítása és lefagy. Hogy lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
driver
2017. okt. 27. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Csökkentet mód. Aztán eltávolitod a hibás drivert.
2017. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem futnak a játékok.
2017. okt. 28. 12:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja de úgy elindul a gép úgy hogy indítási javítás de akkor kitörli a drivert és ugyanott tartok.
2017. okt. 28. 13:02
 4/8 A kérdező kommentje:
És én szeretnék játékokkal játszani de nem megy
2017. okt. 28. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen vidikártya? Mert elképzelhető hogy a driver “beakadt” de az is hogy véletlen rosszat telepítettél, esetleg nem megfelelő helyről töltötted le.


Ebben az esetben csökkentett módban töröld le a drivert és indítsd újra a gépedet és jobb esetben automatikusan feltelepíti az egészet és akkor jó lesz. Ha nem akkor viszont te telepítsd fel még egyszer és akkor talán jó lesz.

2017. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
MSI N210-MD1GD3H/LP 1GB DDR3 (Windows 7 ultimate 32-bit) már többször próbáltam de nem működik.MSI webhelyről töltöttem le
2017. okt. 30. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
És a 32 vagy a 64 biteset tötötted le??
2017. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindegy is ezt töltsd le, ennek működnie kell:

[link]


De nem árt ezt sem feltelepíteni:

[link]


Ez naprakészen tartja majd a drivert.

2017. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!