Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van erre valamilyen program?...

Van erre valamilyen program? Vagy hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Feliratos bögrét szeretnék csináltatni.

Több idézetet akarok ráírni, de nem csak úgy egymás alá, hanem szépen elrendezgetve.

Paintben, Wordben nem megy, ezért kellene valami program, amivel meg tudnám csinálni a saját ízlésem szerint.

(Egyedi bögrés oldalakon mindenhol csak képet lehet rárakatni, vagy simán csak szöveget, az nekem ugye nem jó.)

Igen, szőke is vagyok, meg lány is, de remélem azért valaki ki tudta hámozni, hogy mire ie lenne szükségem és segíteni is tud :)



2017. nov. 1. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ehhez valami képszerkesztő kell.a gimp ingyenes és sok leírás és videó van róla
2017. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy fotószerkesztő programra lesz szükséged, az ingyenesek közül ilyen a GIMP, a Paint.NET, Photoscape, stb. De arra készülj fel, hogy egyik sem fogja megcsinálni helyetted a munkát- amíg nem vagy tisztában a rétegek, szűrők, formázások alapjaival, nem sokat fogsz elérni velük. De úgy van ez, ahogy a nyelvtanulás: ha egyet megtanultál, a többit már sokkal könnyebb lesz.

Sem az életkor, sem a nem ,sem a hajszín nem mentség-mindent meg lehet tanulni. Ne legyél olyan, mint a lányom barátnői, akik bámulják a Photoshop-tudományát: "hú, de ügyes vagy, de szép ez a kép, én ilyet sosem tudnék csinálni, erre születni kell", stb. Egy fenét! Mindent Youtube-ról meg blogokról/fórumokból tanult meg az én egyetlenem, ceruzával még egy pálcikaembert sem képes rajzolni (de azt is meg tudná tanulni, ha akarja).

2017. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!