Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek iOS vagy android...

Nektek iOS vagy android tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném ha elmondanátok a véleményeteket hogy nektek az iOS vagy android tetszik jobban.

Én windows phone-t használok és szeretnék egy új telefont, de nem tudok dönteni.

A válaszokat előre is köszönöm, azt meg főleg ha azt is leírjátok hogy miért tetszik nektek az adott rendszer jobban ;)



2017. nov. 1. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlzás, hogy bármelyik is tetszik, de kisebbik rosszt tudok mondani. Nekem ez az IOS.
2017. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit akarsz a rendszertől.

- Ha akarsz egy készre írt rendszert, amit csak használnod kell, akkor IOS. Ami hiányozhat: személyre szabhatóság, kompatibilitás (töltőnél például), külső szoftverek nélküli adatátvitel, korlátlan felhő tárhely fotóknak.

- Ha akarsz egy olyan rendszert, amit személyre szabhatsz a legapróbb részletekig, és némi hozzáértéssel még azokon is túl, ami mindenhol mindennel kompatibilis (töltők, usb tárolóként felismeri a gép, azt teszel rá, amit akarsz amíg van hely), akkor android. Google fiókkal szinkronizálható tulajdonképpen minden, fotóknak korlátlan tárhely áll rendelkezésre a felhőben ingyen. Hátrány az IOS-hez képest: ... (???) hát mostanra nem igazán van jelentős különbség a kettő közt. Sok olyan funkciója van az IOS-nek, ami iphone és iphone közt nagyon jó, nagyon hasznos, de magyarországon jóval kevesebb ember járkál iphone-nal, nem igazán lehet kihasználni.


A magam részéről android párti vagyok, nekem kell, hogy belelássak a rendszerbe, ahhoz legyen jogosultságom, amihez akarom, és ha kell, a teljes rendszert olyanra cseréljem, amilyenre éppen akarom. Viszont az én igényeim jóval túlmutatnak egyszerű felhasználói igényeken, amik nekem létfontosságú funkciók, azokra az átlag felhasználó még csak nem is gondol.

2017. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Android, de az közül is csak a Google féle Stock Android.

A többi androidhoz képest előny:

-Nincs minden szarral telepakolva.

-Jó a memóriakezelése.

-Kicsi a memóriaigénye.

-Nagyon gyors a működése még gyengébb telefonokon is.

Az IOS-hez képes:

-Személyre szabható.

-Több felhasználói jog.

-Többet ki lehet hozni egy adott telefonból.

-Kalózkodás megengedett.(én bevallom hogy nálam ez nagy előny)

2017. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2,#3-al ertek egyet.nekem letszukseglet,hogy ahhoz nyulhassak amihez csak akarok,szoval android.

Azon belul is stock szeru,custom rom,custom kernel,root,stb.

Huawei p9 lite-nal mar idegbajt kaptam a gyari rendszertol,ugyhogy raszantam magam a bootloader nyitasra(mar nem lehet lbl-el romozni mint anno xperiaknal,pff).

2017. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz 👍
2017. nov. 1. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy en latom, az iOS-nek az egyetlen elonye az, hogy ha iOS-re fejlesztesz appot, akkor azon le tudod tesztelni amit csinaltal.

Egyebkent minden masban az Android a jobb.

2017. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!