Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az egér néha többször kattint....

Az egér néha többször kattint. Valami megoldás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy új egeret, tökéletesen működik, eddig semmi baja nem volt. 1 hónap után vettem egy teljesen új számítógépet, ugyan az az egér amióta bedugtam az új gépbe azóta néha a bal és a jobb egérgomb is többször kattint(pl. minden 5. kattintáskor kattint 3-4-et). Érdekesség, hogy ha kicsit "erősebben" megütögetem az egér gombját akkor egy ideig nem kattint többször(kb 1-2 óráig, majd újra kezdi). 1 hónapja lett véve max szóval nem szeretnék egy újat venni. Valaki meg tudná mondani, hogy ez mitől lehet és hogy mit lehet vele kezdeni?

2017. nov. 1. 13:15
 1/1 Szirty ***** válasza:

Tipikus egérhiba. A gomb alatti mikrokapcsoló okozza.

Én már vagy 6 egérben cseréltem mikrokapcsolót emiatt.

Egyszer megnyomom a gombot és 5-6 kattintást is bevisz.Néha igen zavaró. Főleg böngészőben amikor a középső gombbal akarok új TAB-on nyitni egy linket. Van hogy 8 TAB-on megnyitja egyszerre ugyanazt a linket.


Kapcsoló csere a megoldás.

2017. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!