Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a Videó...

Mi lehet a baja a Videó kártyámnak? Driver telepítésnél fekete képernyő, előtte felcserélődött a kép a monitor oldalain játék közben, majd többször összeomlott.

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött, hogy egy játékban egyszer csak két részre osztódott a kép a monitoron. (aminek jobb oldalt kellett volna lennie az bal oldalt volt, és szintúgy fordítva a bal oldalon.) Egy idő után már nem tudtam rajta játékot indítani, mert egyből jelentkezett a probléma, így nem erőltettem. Hetekkel később már photoshopnál és böngészésnél is jelentkezett, már gyakran újra kellett indítani, mert össze is omlott a gép. Letöröltem a drivert, és már nem jelentkezik a probléma, de viszont csak alacsony felbontáson tudok még böngészni is, ami nagyon zavaró. HDMI csatlakozással jön be csak a kép, VGA-val egyáltalán nem. A drivert már nem tudom újrarakni, mert a telepítés felénél fekete képernyőt kapok. Lenne valami megoldás? Hallottam erről a kártyasütő módszerről, de nem merek belevágni.(A kártyám 4 éves, AMD Radeon HD 6950 2GB)

2016. jún. 8. 12:14
 1/1 MGéza ***** válasza:
Sajnos esélyes hogy haldoklik. Kártyasütögetést F27 csinálja szakszerűen(GPU reball), de szerintem egy ilyen korú kártyánál már nem fogja neked javasolni, nem ér annyit. Mivel legacy státuszú a kártyád, lehet meg kéne próbálnod régebbi driverrel is, lehet azzal jobban menne.
2016. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!