Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? Játék...

Valaki tud segíteni? Játék címet keresek! Aki tud ehezz hasonlót az irjon címet!

Figyelt kérdés
Régen volt egy számítógépem amin volt egy fps lövöldözős játék(2011 előtt).Emlékeszem hogy egy hajón kezdtem és egy (sárga talán)létra mellett tett le a játék a hajo oldalán.Első két küldetés hajón játszódik és bombákat kell hatástalanítani.Meg a hajon ahol kezdesz ott volt egy helikopter leszálló.

2017. nov. 1. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudom melyik játékról lehet szó, de próbáld szűkíteni a feltételeket. A biztos pont, hogy 2011 előtti játékról van szó, annál újabb nem lehet. Tegyük fel, hogy jó a grafikája (vagy nem tudom milyen). A lényeg, ha tudod milyen kategóriájú a játék, mondjuk ez valszeg valami háborús játék témáját tekintve, akkor az azt jelenti, hogy rossz grafikája nem lehet (az adott időszak fejlettségi szintjéhez képest). Szerintem ez a játék nem lehet 2007 vagy 2008 előtti, de mivel pontosan nem tudom milyen grafikája lehetett (túl fényes, realisztikusabb vagy akármilyen) ezért én csak tippeltem nagy vonalakban. Ha nem akarsz 2007-2011 előtti háborús játékok után keresgélni akkor szűkítsd még tovább, kezd 2009-2011-es játékokkal. Ha nincs meg mehetsz lejjebb, de ne igazán menj 2007-nél régebbre szerintem. Ezzel megvolnánk, időben nagyjából belőttük. Haladjunk tovább. Lövöldözős ami szűkítheti még a keresési feltételeket. Tudod a témáját, a játék fajtáját, nagyjából időben mikor készülhetett. Van pár oldal ami játékokat szed össze kategória és téma szerint továbbá aszerint, hogy melyik platformra jelent meg. [link] - tessék, pl ez megfelelhet a számodra. Amellett, hogy itt próbálsz segítséget kérni javaslom ezek alapján is próbálkozz amiket felsoroltam neked, általában (hála az égnek, hogy van google) megtalálható így is :)
2017. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kis kiegészítés előző irományomhoz. Ha megvan egy ismerősen csengő cím, csak beírod YT-ba, hogy "xy gameplay first mission" és kész. Ezzel le tudod ellenőrizni tényleg a jó játékról van szó.
2017. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis megjegyzés, amit oldalt küldtem picit megváltozott. Régebben volt kiadási dátum szerinti rendezés is, most már nincs.
2017. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

America's 10 most wanted

Amerika titkos hadűveletei talán..

2017. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!