Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-Link TL-WDR3600 routerhez...

TP-Link TL-WDR3600 routerhez hasonlót keresek, de olyant, ami koaxkábel bemenetet is fogad. Hol van ilyen? Nekem UPC a szolgáltatóm, és koax kábelen jön a net.

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az upc sek nem adtak modemt ?
2014. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 P.O.C. ***** válasza:
Nincs ilyen kereskedelmi forgalomban. Ha mégis, úgysem tudod bekonfigurálni, mert nem ismered a szolgáltatód speciális paramétereit. Kérj kábelmodemet a szolgáltatódtól, ingyenesen adniuk kell. Az után meg bármilyen routert köthetsz.
2014. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Összekevered a routert a modemmel. UPC ad modemet az előfizetésedhez, ezt kell UTP kábelen keresztül összekötni a routerrel (WAN portjára).
2014. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Adott a UPC ingyen wifi-set, de az nem jó nekem, mert a szomszédok miatt nem kapok csatornát, túl gyenge, és mert szeretnél külső vinyót is rádugni és azt nem tudja.


Ez viszont most nagyon szivenütött, hogy nem lehet. Azt kicsit durvának tartanám, hogy van egy wifis készülék, és most dugjak rá mégegyet, csak azért mert nincsen olyan csatlakozója. Így az áramot is két készülék fogyasztja és a drótok száma is nő, miközben éppenhogy csökkenteni akartam. Biztos nincsen más megoldás?

2014. júl. 18. 21:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Biztosan. Egyébként merevlemezmeghajtókat nem nagyon képesek normális sebességgel kezelni a routerek, nemhiába találták ki a NAS-okat.
2014. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Biztos ha tudod kapcsol ki a sugárzást a upc-s wifin net kábelel kösd össze a ketőt éllisd be a mac clonozást stb
2014. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
és mennyi a legolcsóbb NAS?
2014. júl. 18. 22:13
 8/19 anonim ***** válasza:
2014. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de a NAS-ban rack-ek vannak, nem? nekem meg külső vinyóm van
2014. júl. 18. 22:34
 10/19 A kérdező kommentje:
és a NAS egyébként wifi routerként is funkcionál? mert nekem az is fontos
2014. júl. 19. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!