Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes visszaraknom a Win7-et...

Érdemes visszaraknom a Win7-et a gépemre?

Figyelt kérdés

Nemrég kapott egy kisebb felújítást a gépem, így többek között a Win 7-ből 10 lett.

Már az első napokban sem tetszett, amit csak lehetett visszaállítottam a 7-esből származó dolgokra, aztán úgy voltam vele,hogy majd megszokom.

Ezt már több mint 1 hónapja nem sikerült, sehogy sem jön be...

Igazából azért is cseréltem mert ilyen téren nem szeretem a változást, nagyon sokáig, talán 2014-ig használtam az XP-t is, és akkor sem jött be utána a Win 7, de azt hamar megszoktam (1-2 héten belül).

A Windows 10-el viszont sehogy sem vagyok kibékülve.

Nem akarok leragadni lassacskán elavulóban lévő rendszernél, de nem tudom,hogy biztonság és gyorsaság szempontjából hátránnyal járhat e ha Win 7 a 10-hez képest?


2017. nov. 22. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A Windows 7 hez már egy jó ideje nem érkeznek frissítések, így a sebezhetősége is megnőtt.

Mi az amit nem lehet megszokni ? Az hogy egy kicsit másképp néz ki ? vagy mit ? :)

2017. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem még xp-m van haha

gyakorizgatni játékra, meg officra bőven elég ez is

2017. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak apróságok zavarnak, de én leginkább képek tárolására, filmezésre és ilyenekre használom a gépet.

Leginkább a könyvtár verzió nem tetszik, például vissza is állítottam a Win7-es villámnézetet, mert a 10-é szerintem kritikán aluli.

Ugyanakkor még mindig zavaró,hogyha pl. kijelölök 10 képet,hogy villámnézetbe végig nézzem őket, akkor mind a 10 képet külön nyitja meg, nem pedig, úgy hogy csak azt a 10-et lapozgatom 1 megnyitott ablakban.

Ugyan így a mappában keresésnél rákeresek monduk arra,hogy A betű, és ugyan kiadja az összes fájlt aminek a neve tartalmaz A betűt, de ha a keresőből villámnézetben megnyitom, akkor az A1 után a keresőből már a B1 képet nyitja meg, ami a mappában az A1 után következik, miközben A2-t kéne hogy mutassa nekem mivel az A betűs képekre kerestem rá.

Remélem érthető, és bár apróság, de számtalan ilyen apróság van ami zavar, és ezek összessége miatt nem tetszik.

2017. nov. 22. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam, mint te. Win 7-et(5 év XP után) hamar megszoktam. De a win 10 nekem sem tetszik. Nem tudom, mért imádja mindenki. Jobban jársz, ha visszarakod a 7-est. Én is ezt tettem. Szerintem a 10-esre ráfér némi optimalizálás.
2017. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!