Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítési hiba windows 7?

Újratelepítési hiba windows 7?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy gépet. Feltelepítettem rá a windows 7 operációs rendszert, de se internet, se egér, se a pendrive nem működik rajta. Nem telepítette fel az usb drivereket. Próbáltam újratelepíteni, akkor is ugyan ez volt. Mit tegyek? Így a windows 10et sem tudom feltenni pen driveról, mert a pen driveot nem érzékeli. A válaszokat előre is köszi!

2017. nov. 30. 22:21
 1/4 fersk ***** válasza:
Kevés az infó. Honnan van a Win? Milyen a gép? Mai 'laposok' csak a 10-et szeretik...
2017. dec. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Így a windows 10et sem tudom feltenni pen driveról, mert a pen driveot nem érzékeli"


Ahhoz semmi köze a windowsnak meg a drivereknek. A biosnak van köze, és az usb portnak. Ha kikapcsolt állapotban csatlakoztatsz egy pendrive-ot, majd bekapcsolva belépsz a biosba (del/f2 stb), ott a boot szekcióban látod valahol a pendrive-ot? Vagy az usb-ről való indítást?

2017. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Drivereket telepítetted? Tudod, hálózati kártya, videókártya, USB stb. driverek. Ha magánszemélytől vetted, akár vírus is lehet rajta, ezért is kell cégektől venni. Mindent feltesznek, még garancia is van hozzá.
2017. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cégtől vettem, az f2nél a biosban megy az egér, ott megnézem a pendriveot is, hátha úgy jó lesz, mindnekinek ment a zöld kéz.
2017. dec. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!