Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lg K10 2017 Power gomb nem...

Marshallericsen kérdése:

Lg K10 2017 Power gomb nem működik Nem tudom lezárni felnyitni és kikapcsolni a telómat Persze ilyenkor előny az Lg telóknál a dupla kattintós feloldás és lezárás Nem merem lemeríteni vagy kivenni az aksit mert akkor nem tudom bekapcsolni Help me?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg veletlenul se vidd el szervizbe, kicsereltetni a gombot. Legyel hero es kuzdj!
2017. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megoldottam magam az ügyet

Ahogy van a kamera az mellett meg a Sim foglalat felett ez a két dolog egy pontot jelent és gondolom ott csatlakzik a gombnak a csatlakzókábele mert azon a ponton nyomást kellett gyakrolnok és úgy működött a gomb de ha nem nyomtam azt a ontot akkor nem

Megoldottam egy pici pillanatragaztóval tettem oda egy nagyon vékony kis papírdarabot és így rátéve a hátlapot nyomást gyakorolva arra a pontra és így tudtam használni

És erre egy magam jöttem rá nem kell ide nagyokos hogy megjavítja

Egy kis ésszel az ember egy maga is meg tud javítani egy telefont ha rájön mi is a baja

Mert a telót nem szedtem szét semmi hogy e miatt romolt volna el a gomb

Csak egyik nap játszottam a telón előtte még jó volt aztán belemerültem egy játékba és utána nyomom a gombot és utána meg nem működött valami lehet gyárilah nem volt rendesen oda csavarozva valami és aztán már nem reagált a teló a gombra

De aztán 2 hétre rá egyszer csak így játék közbe ahogy beleéltem magam a játékba közbe véletlen megnyomtam a gombt és lekapcsolt a telóm majdnem beijettem hogy többet nem is fogom tudni bekapcsolni a telót aztán levettem a hátlapot nem e valahol nem érinkezik a gomb csatlakozója rendesen és elkezdtem minden fele nyomgatni pontokat meg egyszerre a gombot is és aztán a kamera mellett is ahogy nyomogattam és akkor meg már működött a gomb ki be tudtam kapcsolni a telót végre

Sokszor a legkisebb probléma ott van az ember orra előtt

Pont másnap akartam megnézetni.

De így nem vittem ha már rájöttem hol a probléma és megoldottam egymagam

2017. dec. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!