Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xiaomi Redmi 4x vélemények?

Xiaomi Redmi 4x vélemények?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi 4x telefont szeretnék karácsonyra kérni, de bizonytalan vagyok. Utána olvastam és sok jót írnak, de remélem itt találok egy tulajdonost, aki tudna róla írni. Sajnos maximum 50-55 ezret tudna anyukám rászánni, így ebben az árkategóriában ezt választanám. Remélem valaki tud tanácsot adni, vagy tud róla írni, hogy hogy szuperál.

2017. dec. 11. 18:59
 1/5 meszike91 ***** válasza:
100%
Húgomnak van, ő elégedett vele. A tesztek se véletlenül dicsérik, ennyiért jobbat nem kapsz.
2017. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
tudásban egy 100+ ezres telefont hoz . Csak azért ilyen olcsó mert nem sanyu meg nem ájpon.
2017. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bevált a telefon. Ebben az árkategóriában nem lesz jobb. 3/32 GB telefon legyen. 2 GB RAM kevés lesz.
2017. dec. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó telefon, bár nekem most olyat kezdett el csinálni, hogy ha kihúzom a fülest akkor is azt hiszi, hogy még benne van. Újraindítás sem oldja meg a hibát...
2017. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, ment a zöld kéz :)

Most rendeltem meg, remélem nekem is beválik :)

A fülhallgatós dolog kicsit aggasztó, de remélem valahogy megoldódik majd neked!

2017. dec. 14. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!