Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől függ hogy gyors vagy...

Mitől függ hogy gyors vagy lassú (egy új számítógép)? Adatot tudtok rá mondani?

Figyelt kérdés

Újonnan vett laptopom elég lassú. Bár olcsó volt, 120 ezer. Ez a baja, hogy valamiből gagyi van benne?

Milyen érték van a gyorsaság mutatására, és mi az amitől már jó a gép?


2017. dec. 15. 13:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen a böngészőn beszem észre hogy lassú. Kattintok és másodpercek telnek el mire behozza a következő videót youtubon. Igaz explorer volt rajta. Most letöltöttem a mozzillát, így mintha jobb lenne, de ennek a sebessége sem nyűgöz le.


Ötlet?

2017. dec. 15. 13:40
 2/11 A kérdező kommentje:
A net viszont nem lassú.
2017. dec. 15. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen proci és milyen/mennyi RAM van benne? Az unokahúgom is vett egy laptopot ennyiért és valami gagyi 2 GHz-s celeron van benne. Mondtam neki, hogy én nem vettem volna meg
2017. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jellemzően a nem SSD-val, hanem HDD-vel szerelt laposok sebességére jellemző az, amit leírtál. Egy SSD biztos sokat segítene a helyzeten, a HDD mehet caddybe, vagy külsőnek(nem írtad le a típust) A 120 ezer az nem olcsó...
2017. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ram: ddt3l 4g (on bd)

Wlan: 802.11bgn

Cpu: intel n3350/bga

2017. dec. 15. 14:56
 6/11 A kérdező kommentje:
2017. dec. 15. 14:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Rossz választás volt?
2017. dec. 15. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nem kaptál volna sokkal erősebbet. A 4-es válasz is jó, nekem az asus laptopomon a HDD volt a rendkívül gyenge pont.
2017. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ekkora keretből használtan tudtál volna csak számottevően jobb laptopot venni. A fő gyengesége a gépnek, mint azt már írták előttem, a merevlemez (HDD). Ezt érdemes cserélni egy SSD-re. A kettő között ég és föld az eltérés, sokan szinte egy új gépnek érzik régi kedvencüket egy ilyen csere után.


Árban nem annyira vészesek, ha nem játszik az ember, és nem tárol sok mindent a gépen, még akár egy 60 GB-os modell is megfelelő lehet, de érdemes inkább egy 120 GB-os verziót választani.

2017. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A merevlemez cseréje ssd-re mennyibe lenne mindenestül? (Szalonban) Laptopban is megoldható?

Ezen vannak az adatok tárolva?

2017. dec. 15. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!