Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell megváltoztatni egy...

Hogy kell megváltoztatni egy fájl típusát?

Figyelt kérdés

nem konvertálni akarok vagy ilyesmit ne mondjátok azt.

csak normális válaszokat!


2010. jún. 3. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen fájlnak a típusát?

Ha csak simán átírod a kiterjesztést, az úgy nem lesz a legjobb a legtöbb fájltípus esetén.

2010. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdés teljesen értelmeten.Ha a típust változtatod az azt jelenti hogy konvertálsz!Mégis milyen típusok között akarsz cserélni?Esetleg csak a fájl kiterjesztését szeretnéd átírni?
2010. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésre ne várj normális választ.

(pl amit írtam az normális,csak nem válasz......:)


Na,szóval.Mit is szeretnél?Részletezd.

2010. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én arra tudok gondolni, hogy ha a kiterjesztést átírva akar módosítani valamit. De ez nem fog menni.
2010. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogy tudom a kiterjesztését átirni?
2010. jún. 3. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Épp most fejtettük ki, hogy avval nem mész sokra, de azért megmondom, start/vezérlőpult/mappa beállítások speciális fül vedd ki a pipát az "ismert fájltípusok elrejtése" elől, így átnevezésnél át tudod írni. De akár Total Commanderrel is könnyedén meg tudod csinálni.

Elmondod, hogy mit akarsz? Úgy talán könnyebb segíteni.

2010. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!