Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám egy vidó fájl...

Hogy tudnám egy vidó fájl (MPEG-4) forátumát MP3-ra megváltoztatni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarnálak kioktatni de az mp4-nél van kép és hang.Az mp3 -nál csak hang van,kép nincs. Ha ezt szeretnéd akkor például a Format Factory-val meg lehet csinálni.
2009. dec. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, tudom. 2 teljesen különböző dolog. de nekem csak a hang kellene. és letudnád írni nekem részletesen h h tudnám ezzel a progival megcsinálni?
2009. dec. 12. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Audió/mp3>>>betallózod az mp4-et ...Ok...mentés. Mp3-nál érdemes előbb bitrátát állítani...kimenet beállításainál az alap 128-at pl 320-ra állítani...bitarányra rákatt., lenyíló fülön állíthatsz...
2009. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egyet szeretnél azt megcsinálom.
2009. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. 1óra 20perces a videófelvétel...de azért köszönöm h felajánlottad, kedves dolog volt Tőled:)
2009. dec. 13. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!