Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a bitcoint kivenni?

Hogy lehet a bitcoint kivenni?

Figyelt kérdés
Errol olvastam de nem egeszen tiszta. Tegyuk fel befektetsz valamilyen kriptovalutaba (mondjuk nem pont bitcoinba) majd kesobb ki szeretned venni a penzed. Ezt, hogy teheted meg? Ahol megeri es biztonsagos is? Mert ez a maganszemelyes kuldozgetes...En nem is tudom.
2017. dec. 28. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a linkelt topik zavaros és pontatlan !!!!!


befektetés = venni kell hagyományos valutában (eur,usd stb.)

regisztrálni kell egy oldalra ,amely végrehajtja a vásárlást(pl.Coinbase)..nehézsége kb.mint egy email fiók készítése.későbbiekben azonosítanod kell magad (személyi,útlevél stb.)..vásárlás napi árfolyamon..ennek megfelelően eladás napi árfolyamon történik..kapcsolsz egy banki számlát a profilodban és ha lesz eur vagy usd-d(miután eladtál valamennyi kriptót), kivehető (withrdaw)...1-2 munkanapon belűl a számládon lesz

2017. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# Köszi, egyébként van valami felső limit mennyit lehet átváltani?
2017. dec. 28. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

névtelenül alacsony a limit,

ha be tudnak azonosítani(személyi,útlevél)10-20 e. EUR/nap ..nekem 20.000 eur a napi limitem (cryptopay),még nem sikerúlt megközelítenem :-))

2017. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!