Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gép vásárlás elött vagyok,...

Gép vásárlás elött vagyok, laptopot vagy gépet akarok venni 130k a keret laptop lenne a jó! Lentebb vannak a kiszemelteim! (játékra kell) Vélemény?

Figyelt kérdés

Laptop (elég jók a képességei, de miért lehet mégis ilyen olcsó? kényelem szempontjából ez is jó lenne):

[link]


Gép (ez csak akkor ha nem találok jó laptopot vagy a fent linkelt laptop valamiért nem ajánlanátok):

[link]



2018. jan. 6. 13:57
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom mivel akarsz játszani de 250-300k alatt gamer laptopot ne vegyél. Én ekkora kerettel saját konfiguráció alapján vennék gépet, a pcx oldalán van egy konfigurátor az sokat tud segíteni. 130kból nem lesz bivalyerős géped de sokkal többet kapsz a pénzedért mintha laptopot vennél.
2018. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elsősorban MMO játékkal játszanék.. tehát szerintem megfelelő lenne az alsó gép hozzá
2018. jan. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!