Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo IdeaPad 320 15 ABR...

Lenovo IdeaPad 320 15 ABR laptopon miért nem fut normálisan a GTA 4?

Figyelt kérdés

Amikor elindítom a textúrák be sem töltenek. Amikor beállítom hogy automatikusa konfigurálja a beállításokat leveszi minimumra és megy szépen, de sokszor akad, meg időnként lefagy az egész.


AMD A10 -es gép, van benne integrált grafikus megjelenítő meg 2 GB videó kártya és ugye azt írták ahogyan olvastam róla hogy ha olyan program van ami igényli a nagyobb teljesítményt a videó kártyára akkor automatikusan arra vált át. Én nem így látom ezt a dolgot, pedig azért 2 GB videó kártyával és 4 GB Rammal azért elég jól kellene mennie egy ilyen játéknak.


Leszögezem ezt a gépet egyik munkatársamtól vettem át aki pár hónapja vette, de komolyabbat akar ezért eladta nekem. Mondjuk tudom én is hogy nem játékra való, és nem is az az elsődleges hogy állandóan játsszak vele, de hétvégente 1-2 órát eljátszadozgatnék.

GTA 5-öt nem is merem már rá telepíteni ha a GTA 4-el ezt csinálja. Pedig láttam youtube videót ahol a GTA 5 teljesen jól megy ezen a gépen. Ezért is érdekes számomra a dolog. Minden másra tudom használni a gépet, így nincs vele baj, csak kicsit nem értem ezt a dolgot. Egy régebbi gépen 510 MB Videó kártya és 2 Gb ram elég volt a GTA 4 alapszintre és azon ennél is jobban futott a játék akár órák hosszát is.


2018. jan. 13. 15:52
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
Olvass fórumokat. Optimalizálatlan bugos szar, nincs az a konfig, amin normálisan futna.
2018. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!