Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon szerettem a Mafia...

Nagyon szerettem a Mafia 2-tőt és sokat gondolkodom, hogy megvegyem a 3-dik részt de nem tudom, hogy megérné-e mert ahogy látom nagyott bukott vajon javitottak már rajta annyit, hogy megérje megvenni?

Figyelt kérdés

A gépem:

Intel Core i5-7400 3.00 GHz

Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti D5 4GB GDDR5

8 gb ram

64 bit ( Ha számít valamit )



2018. jan. 20. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bukott az egyáltalán, csak nem volt kirobbanó siker. Teljesen jó játék, ha szereted a műfajt. Bőven elfut a gépen, én egy 650 Ti-vel nyomtam végig anno.
2018. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pénzt nem adnék érte. Kipróbáltam a demó változatot, néztem róla végigjátszást, és rá kellett jönnöm, ennek már semmi köze sem az élvezethez, sem a Mafia korábbi részeihez.
2018. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sok köze van az első két részhez, ez már egy GTA-féle open world játék. Nekem nagyon tetszett a helyszín és a hangulat miatt, de a régi motorosok többsége utálja.
2018. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most olcsó 3500 Ft. De le is lehet tölteni.
2018. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reshade programmal be lehet állítani szebbre a grafikáját viszont!

Meg a hanghatások jók.

2018. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!