Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer fejhallgató, jó márkák?

Gamer fejhallgató, jó márkák?

Figyelt kérdés

A barátomnak szeretnék ajándékba venni egy gamer headset-et, viszont nem igazán értek hozzá. Egy viszonylag jó áraránnyal rendelkező márkát tudna valaki javasolni? (10-25 ezer körül)

(21L)



2018. jan. 21. 15:42
 1/4 anonim válasza:
Asus,Trust (ilyen hangfalam van és nagyon elégedett vagyok vele) Razor ez utóbbiból nem biztos,hogy találsz ilyen ár limittel Genius,Logitech az utóbbi 2 válalat is gyárt gamer headsetteket
2018. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Razer egy jó márka én ajánlani tudom viszont nem nagyon vannak 25000 ft kolul fejhallgatok amiket erdemes is megvenni. 29 korul van a pro v2 amit en is nezegetek egy ideje. (Razer kraken usb-m van most). Más márkákat nem nagyon próbáltam de pl egy 26000ft korul mozgo hyperx cloud vagy egy 20000ft korul mozgo logitech g430 jó vételnek tűnik.
2018. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Asus, Trust, Genius, Azok amiket versenyeken is használnak: Razer, Steelseries, Roccat, Rapoo


Ezen az oldalon csak Gamer Fejhallgatókat találsz.

[link]

2018. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget sikerült találni jót :)
2018. jan. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!