Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elmagyaráznátok nekem ezt az...

Elmagyaráznátok nekem ezt az ECDL vizsgát?

Figyelt kérdés
szal azt sikerült kisilabizálni h van a 4 és 7 modulos most az a kérdésem h mi a különbség a kettő között? milyen feladatokat kell csinálni? woed excel más? mert az a vicces h a melóhelyemen mindenki nagyobb lét kap és fele annyit nem értenek a géphez mint én az officehoz meg pláne nem és h több pénzt keressek kéne egy ilyen fosom vizsga de jó lennének hozzá részletek légyszíves mondjatok már róla dolgokat

2018. jan. 23. 17:46
 1/8 Dongaben ***** válasza:
Biztosan kell ez a vizsga a munkahelyeden? Előbb ennek nézz utána! Amúgy...egy kalap sz@rt nem ér sehol a bizonyítvány...:( (És sokkal könnyebb, mint egy sima OKJ-s vizsga.)
2018. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem muszáj de több pénzt kapok érte... akkor most mi könnyebb egy okj-s vizsga vagy az ECDL? am tom h el kalap szart nem ér pont emiatt bosszankodom h nem azt nézik mit tudok hanem a papírt
2018. jan. 23. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:

szal azt sikerült kisilabizálni h van a 4 és 7 modulos most az a kérdésem h mi a különbség a kettő között?


A 7 modulosban 3 modullal több van. Számítógépes alapismeretk vannak, online alapismeretk, szövegszerkesztés meg táblázatkezelés, szokott lenni a 4 modulosban, a 7 modulosban meg ugyan ezek, plusz adatbázis kezelés, prezentáció meg még valami ami egyáltalán nem ugrik be.

2018. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dongaben ***** válasza:
Az ECDL-t a kisujjadból kirázod. Ha valóban több lesz a béred ettől, akkor csináld meg a 7 modulost. Ma már kevesen használják a PowerPoint, és Acces programokat. Ez jelenthet kihívást. A többi...
2018. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dongaben ***** válasza:
Ja! Ami az előző válaszadónak nem ugrott be, az az Internet használat, ami tényleg röhej...
2018. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
melyik a legrövidebb idő ami alatt ezt meglehet csinálni h bizonyítványt kapjon róla az ember?
2018. jan. 23. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 HA véletlenül ugyanúgy hívnak és ugyanazon a napon ugyanabban a kerületben születtél mint én, ráadásul az édesanyánk neve is azonos akkor én szívesen odaadom az enyémet. :) Vizsgán egyébként nem voltam, csak az OKJ bizonyítványt számíttattam át 7 Mátyásért cserébe.
2018. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kőváry Orsolya ***** válasza:
#4 Elég sokan használják a Power Pointot. Igen, vannak helyette jobb szoftverek, ettől még használják és vizsgán is kérik. Nem egy nagy durranás, normál IQ-ból, az ECDL példatárat megoldva már megy is.
2018. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!