Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véglegesen felfüggesztették...

Véglegesen felfüggesztették az accountomat a leauge of legends nevű játékban (elviekben negatív hozzáállás miatt). Fel lehet valahogy oldani vagy buktam az egészet?

Figyelt kérdés
Tegnap egy ranked meccs után kiléptem, és két óra múlva mikor újra beléptem, egy üzenet fogadott, hogy véglegesen felfüggesztették az accomat, amit nem értek, hogy miért. Ezügyben lehet valamit tenni, vagy beszívtam.
2018. jan. 29. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, az ártatlan báránykák sosem szokták érteni, hogy miért vágják ki őket egy játékból többszöri figyelmeztetés és kisebb büntetések után, vagy durva kihágások után azonnal.


"Punishments generally follow a basic escalation path:


First Offense: 10 Game Chat Restriction

Second Offense: 25 Game Chat Restriction

Third Offense: Two Week Suspension

Fourth Offense: Permanent Suspension


We have a zero-tolerance policy for extreme negative behavior as well as extremely offensive language and remarks made in game towards other players. Since it is a severe disregard for the Summoner’s Code this sort of behavior can result in skipping to a Two week or Permanent suspension. Suspensions of this degree based on negative behavior will not likely be reduced or removed."


[link]


Írhatsz az ügyfélszolgálatnak, hátha megkönyörülnek rajtad.

2018. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem ez volt az első szabályszegésed, mert akkor nem permabant kaptál volna.
2018. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!