Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vélemények a Ryanairról?...

Vélemények a Ryanairról? Pozitív, negatív, utazás alatt szerzett, foglaláskor, telefonáláskor, hozzáállás az utasokhoz/leendő utasokhoz?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Te nagyon unatkozhatsz...
2016. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem abszolút pozitív eddig a véleményem, és elég sokat repülök velük. Elvisznek A-ból B-be, ennyi pénzért mást nem is nagyon várok el, és ezt eddig mindig teljesítették, sokszor gyorsabban is, mint tervezték. Foglalás egyszerű, mint a faék, éppenséggel pont 10 perce foglaltam le a karácsonyi hazautamat kb egy perc alatt, telefonálásra még soha nem került sor.
2016. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Minden szempontból meg vagyok elégedve.
2016. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Most miért? Mert feltettem egy kérdést, azaz arra használtam az oldalt, amire való? Akkor te még jobban unatkozol, ha válaszoltál rá.


Többieknek köszönöm a választ!

2016. okt. 12. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!