Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megcsinálni...

Hogyan tudnám megcsinálni hogy legyen kép a monitoron?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy bajban vagyok...

Testévremnek van egy laptopja amiben elromlott a kijelző, ő megfogta az asztali gépemnek a monitorját és bedugta oda. Működött is.

De most visszadugtam a rendes gépbe a monitort, töltött majd mikor bekapcsolt volna akkor a zöld pötty átváltott narancssárgára. Akárhányszor újra inditottam ugyanez... Csökkentett módot beadja, de ezen kivül semmi.

A Laptophoz kacsolva jó.

De az asztali géphez nem, ami eddig normálisan működött. Megkérdeztem 2 szakértő ismerősömet nem tudták mi ennek az oka.

Felhívtam a szervizet, majd azt mondták, hogy a monitor jó és a gépben valami elromolhatott... ezt nem hiszem, mert eddig is jó volt. Azt mondták 5000 az óradíja ha házhoz jönnek, annyiból majdnem tudok venni használtan egy gépet már...

De jó lenne megcsinálni, mert nem hiszem hogy ezt ne lehetne visszacsinálni. Kb 2 napig itt van a laptop aztán nem lesz gépem, ha csak nem veszek...



2018. febr. 1. 17:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
plusz csökkentettben is elindul
2018. febr. 1. 17:29
 12/22 anonim ***** válasza:

Akkor miért a monitort bizergálod ?

Csinálj egy BIOS reset-et, oszt jónapot !

2018. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

azért mert a 3. hozzászóló azt írta

nem értek nagyon az informatikához

hogyan tudok bios resetet csinálni?

2018. febr. 1. 17:33
 14/22 A kérdező kommentje:
olyan mint amikor a videó kártya tropára ment, egy régi gépemnél, de nem hiszem hogy attól menne tropára, hogy testvérem át dugta a másikba a monitort
2018. febr. 1. 17:34
 15/22 A kérdező kommentje:
most még nem akarom szétszedni a gépet darabokra mert fél óra múlva el kell mennem itthonról.
2018. febr. 1. 17:35
 16/22 A kérdező kommentje:

[link]


itt ír a BIOS resetről azt nem értam mi az az elem xd

2018. febr. 1. 17:45
 17/22 anonim ***** válasza:

[link]


Bal felső sarok környékén az a nagy kör alapú szürke cucc.

2018. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

köszi

akkor csak bele kell nyúlnom...

ha hazajövök este hozzálátok

ezzel tuti jó lesz?

2018. febr. 1. 17:47
 19/22 anonim ***** válasza:
nem... de azért próbát megér:)
2018. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem meg csak olyan felbontást/képfrissítés frekvenciát akar megjeleníteni a videokártya, amit a monitor nem támogat.


VGA /alacsony felbontású módban kell indítani a Windowst és be kell állítani a támogatott felbontást és képfrissítés frekvenciát.


[link]

2018. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!