Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megcsinálni...

Hogyan tudnám megcsinálni hogy legyen kép a monitoron?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy bajban vagyok...

Testévremnek van egy laptopja amiben elromlott a kijelző, ő megfogta az asztali gépemnek a monitorját és bedugta oda. Működött is.

De most visszadugtam a rendes gépbe a monitort, töltött majd mikor bekapcsolt volna akkor a zöld pötty átváltott narancssárgára. Akárhányszor újra inditottam ugyanez... Csökkentett módot beadja, de ezen kivül semmi.

A Laptophoz kacsolva jó.

De az asztali géphez nem, ami eddig normálisan működött. Megkérdeztem 2 szakértő ismerősömet nem tudták mi ennek az oka.

Felhívtam a szervizet, majd azt mondták, hogy a monitor jó és a gépben valami elromolhatott... ezt nem hiszem, mert eddig is jó volt. Azt mondták 5000 az óradíja ha házhoz jönnek, annyiból majdnem tudok venni használtan egy gépet már...

De jó lenne megcsinálni, mert nem hiszem hogy ezt ne lehetne visszacsinálni. Kb 2 napig itt van a laptop aztán nem lesz gépem, ha csak nem veszek...



2018. febr. 1. 17:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

semmi nem vált be

próbáltam a videókártya illesztőprogram visszaállítást, úgy elindult de rosszul működött az egész, kiszedtem a videókártyát és tettem bele egy másikat, most ezzel simán megy csak a felbontása sokkal nagyobb...

vagyis a betűket nagyon kicsinek látom

az egyel kisebbnél meg túl nagynak, a régi pont optimális volt pedig

2018. febr. 1. 22:36
 22/22 P.O.C. ***** válasza:

Ha több segítséget akarsz, jobb lenne ha konkrét infókat mondanál az általános rizsa helyett. pl.:


- Mi a monitor pontos típusa, milyen kábellel van összekötve a géppel?

- Mi a videokártya pontos típusa? De részletes hardver konfig sem lenne hülyeség.

- Sőt, még csak azt sem mondtad meg milyen operációs rendszert használsz.

2018. febr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!