Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Látom ezt értesítés formájában a Youtube-on?

Ha egy youtuber megjelöl moderátorának, azt valahogy jelzi felém a Youtube? Vagy egyszer csak mindent tudok moderálni?

A válaszokat előre is köszi! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: moderátor, YouTube

febr. 19. 19:33  Privát üzenet  

A válasz
Írj egy kommentet liveba és megtudod.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 19. 21:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam, csak majd a hét végén lesz live, és addig ha megjelöl az érdekelt volna, hogy kapok-e valami értesítést. De nyilván az lesz. Köszi a választ! :)

# 2/2Időpont febr. 22. 15:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Idegenektől/Blokkolt felhasználóktók kapok új komment értesítést. Hogyan tudom kikapcsolni? [Steam]
Ha facebook-on bekövetek valakit, azt ugyanúgy kiírja neki, mintha ismerősnek jelölnék?
Ezen az oldalon mikor lesz olyan, hogy értesítéseket küld, ha üzeneted érkezett vagy egy kérdésedre válaszoltak?
Ha valakit bejelölök Facebook-on, arról kap email értesítést? És a bejelölés visszavonását is jelzik neki valahogy, értesítés vagy üzenet formájában?
Más is járt így?
Hogy tudom állítani a megfigyelt kategóriát?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!