Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo Yoga 520, Acer Swift 3...

Lenovo Yoga 520, Acer Swift 3 Ultrabook vagy MacBook Air 13?

Figyelt kérdés
Szeretnék új notebookot venni és nem tudok dönteni a fenti 3 közül. Semmi extrára nem szeretném használni csak böngészni, filmet nézni és néha játszatni. Szeretném ha egy ideig bírná nem csak 1 évig. Ti melyiket ajánlanátok. Ha esetleg ezek közül egyiket sem akkor a javaslatokat is szívesen fogadom!

2018. febr. 23. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz a Macbookkal. Nagyon sokáig támogatja őket az Apple, és nagyon jó minőségűek. De viszont csak 128gb a tárhelye. (Ha jól emlékszem +80e ftért lehet nagyobbat bele rakatni) A MacOs rendszer pedig nagyon jól van optimalizálva a gépre.
2018. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfejtettem írni, hogy a Macbookon nem lesz gond a vírusokkal sem, vírusírtó nélkül se.
2018. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Macbook Air egy nagyon jó kis konstrukció. Strapabíró, nagyon egyben van. Az enyém 5 éves, de még mindig használható. A hátránya, hogy játszani nem nagyon lehet vele (egyrészt az oprendszer miatt, másrészt a grafikus hardverét egyáltalán nem erre tervezték - 2013-14-es játékok azért még elmennek rajta).


Az oprendszere szokható akár Windows-ról, akár Linuxról jön valaki, de ez ízlés dolga, én próbáltam mást használni, nem sikerült, maradtam a macOS-nél. Ha nagyon kell, lehet rá Windows-t telepíteni, de közel nem adja azt az élményt, különösen pl. a touchpad - ami az összes Windows-os gépen egy rakás sz..r, még a MacBook-é is, egyszerűen senki nem tud rendes driver-t írni hozzá.


A másik kettőhöz nem nagyon tudok hozzászólni, nekem az Acer, mint márka egyáltalán nem vonzó (söt), a Lenovo laptop+tablet hibrid meg nem kellene. És hát mind a kettőn Windows fut...

2018. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Macbook, én egy elég drága Windowsos laptopot vettem. A laptoppal nem lenne gond de a rendszer rajta.... leírhatatlanul rossz a Windows 10. Valahogy még használom egy ideig de amint lesz pénzem biztos hogy lecserélem egy Macbookra.
2018. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Macbook

De azért várd meg az idei új macbookokat, hátha kap egy rendes kijelzőt az air.

2018. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!