Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eredeti / írott CD DVD BLU-RAY...

Eredeti / írott CD DVD BLU-RAY lemeznek, VHS kazettának, magnó kazettának, orsós szalagnak, nintendo kazetta, floppy lemeznek, bakelit lemeznek, Pendive, belső / külső SSD, belső / külső HDD, SD kártyának, mennyi az élettartamuk?

Figyelt kérdés

#biztonság #cd #DVD #kazetta #ÉLETTARTAMUK
2018. febr. 25. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát dágaságom, ott a google, keresd meg, mert a franc se fog neked itt egy fél novellát írni.
2018. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pláne hogy már itt is leírtuk legalább ötször.
2018. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A VHS kazettákra, magnó kazettákra, orsós szalagra, nintendo kazettára, floppy lemezre, bakelit lemezre, nem találtam semmi értelmes választ.
2018. febr. 25. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok nem szélsőséges körülmények között tartva bőven túl fognak élni téged, tehát már nincs is kérdés...
2018. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eredeti / írott CD DVD BLU-RAY lemeznek, Pendive, belső / külső SSD, belső / külső HDD, SD kártyák, miért nem tudnak ennyi évig bírni ment egy régi adattárolók?


Pedig azt olvastam a floppy lemeznek nem sokáig bírják, most mi az igazság?


Van nekem itthon 1992 VHS videokazetta semmi baja, ma néztem meg, egy DVD lemez ennyi sose fog ki bírni :(. Mindent el rontottak a digitális adattárolókkal :(

2018. febr. 25. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
A CD,DVD, Bluray nagyon jól bírják. Szinte örök élet. A Nintendo kazetták is jól bírják mivel azok afféle chipek amik még régen nagyon magas minőségben lettek gyártva. VHS a mágnesszalag kopásából adódóan sajnos eléggé kényes, mivel ha lejátszás során is veszít az állagából, de ha nincs agyonjátszva a szalag és jól volt tárolva, akkor akár sokáig is működhet. A floppy-ról nem igazán tudok nyilatkozni.
2022. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!