Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert szolnak sokan hozza a...

Miert szolnak sokan hozza a kriptovaluta banyaszataval kapcsolatos temahoz olyanok, akiknek kozul sincs hozza?

Figyelt kérdés
Banyaszni megeri, akar 1 komolyabb videokartyaval is, nem fogyaszt tobb aramot, mint amennyit termel.

2018. márc. 1. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
egy videókártyával nem éri meg, mert a minimum kifizetéshez 0.5ETH kell a legjobb oldalakon, azt pedig 2 évig bányászhatod egy VGA-val...
2018. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egy nagy baj van ezekkel az új bányászokkal , nem számolnak azzal , hogy minél több kripto ciont bányásznak ki az adott termékből annál nehezebb lesz hétről hétre bányászni , mint pl a bitcoin megjelenésekor 1 kártyával lazán napi több darabot kitudtak bányászni ma meg sok csúcskategóriás kártyával örülnek ha 0.1 coint tudnak bányászni

amit ma te keresel 1 kártyával NAPI pl 10 usd lehet 2 hónap múlva már csak 5 usd , 4 hónap után már csak 3 usd

ezzel sokan nem számolnak

2018. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem az is nagy problémának tűnik, hogy a bányászható coinik száma már jóval 100 körül van. Az ok hogy a Bitcoin száma korlátozott, de mi korlátozza a kryptovaluták számát?
2018. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

a legtobb poolnal az alapertelmezett kifizetes 0.5ETH, a minimum 0.02. Settings menupontban az ip cimed megerositesevel tetszoleges osszeget meg lehet adni 0.02-1eth kozott, aminel a rendszer kifizet.


A difficulty valoban folyamatosan neheziti a dolgunkat, de mivel rengeteg banyaszhato coin letezik, es fognak meg "letrehozni", ha ugy gondolom h mar nem eri meg ill. kevesbe eri meg ETH-t banyaszni, akkor banyaszok mast. 1 perc atallni egy masik altcoin banyaszatara...

2018. márc. 1. 20:52
 15/19 A kérdező kommentje:

A kriptovalutak szama tudtommal nincs korlatozva. Nem lehet korlatozva, barki letrehozhat egy uj coint, egy mar meglevo coin nyilt forraskodjanak megvaltoztatasaval.

pl Bitcoin-》Bitcoin Cash-》Bitcoin Gold

2018. márc. 1. 21:03
 16/19 A kérdező kommentje:

Visszaterve a legelejere :)

Az 1 dolog h a hardwer penzbe kerul. Az is 1 dolog h egyre nehezebb banyaszni. Arfolyamriziko, stb. Nem azt mondom h ez a vilag legjobb befektetese. Bar a kriptovalutakkal valo kereskedesnel sokkal jobb es biztonsagosabb dolognak tartom. Nekem volt ra keret, belevagtam, erdekel a dolog, szivesen foglalkozok vele. A 2 gepemen 6szamjegyu tiszta nyeresegem van havonta. Nem akarok senkit arra buzditani h vegyen fel jelzaloghitelt a hazara, hogy osszerakjon par gepet, es majd milliomos lesz.

DE amikor a gamer gyerek megkerdezi h a gtx1080ti-vel megerne e neki ejszakara bekapcsolva hagynia a gepet, akkor a valasz igenis az h igen megeri, nem pedig az h "hulye vagy mennye dolgozni", amit a legtobb esetben valaszkent kapnak.

2018. márc. 1. 21:20
 17/19 A kérdező kommentje:

folytatom :)

rosszul irtam, 0.2 az alapertelmezett 0.05eth a minimum a legtobb poolnal. ezt 1 db kozepkategorias gpu 1 honap alatt kitermeli. egyebkent meg mi koze a minimum kifizetesnek h "megeri vagy nem eri meg"??? szerintem semmi...


"Nekem az is nagy problémának tűnik, hogy a bányászható coinik száma már jóval 100 körül van." MIERT???? Nekem nem problema...


Ezek miatt a negativ hozzaallas miatt tettem fel A KERDEST, mindenki csak a rosszat keresi a dolgokban.


Azt senki nem kerdezte meg h mi lesz ha egy even belul meghuszszorozza magat az eth arfolyama?? lattunk ilyet nem is olyan reg...


Na de be is fejezem, ha valakinek segitsegre van szuksege, privatban keressen.

2018. márc. 1. 21:55
 18/19 anonim ***** válasza:
Ajánlom Douglas Addams: Vendéglő a világ végén című könyvét. Míg a kártyáid dolgoznak, érdemes elolvasni. :)
2018. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nagyon oda mondtad, tetszett a normális és egyszerű gondolat menet. Kellet már valaki, aki megmondja a sok egysíkú embernek a tutit bányászattal kapcsolatban! :)

Én is idén nyáron szeretném összerakni első mining rig- emet, jelenleg 2 hete bányászok nicehashel egy 1060-as kártyával és bár csak heti 1500-2000huf körül keresek rajta, de imádom nézni, hogy a gamer gép, ami eddig havonata csak pár alkalommal volt kihasználva, most fedezi a sörözésem minden hétvegén...

Nekem már megérte :D

2018. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!