Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen notebookok felelnének...

Milyen notebookok felelnének meg az általam leírt elvárásoknak? Alapvetően sokat játszok, de emellett dolgozok/írok is laptopról, cipelem magammal.

Figyelt kérdés

Szóval, napi szinten vinnem kell magammal, de a súlya nem gond, megszoktam. Emiatt az asztalai pc kilőve. Dolgozok, írok róla, de sokat játszok is otthon, így egy kényelmes köztes megoldás kéne.

Konfigurációban ami nekem fontos:

- Matt kijelző!

- Intel core 7 proci

- minimum 8GB ram

- Optikai meghajtó

- Személyes elvárásom billentyűzet háttér világítás, lehetőleg állítható (este sokat gépelek).


Árban tudom, hogy 300-400 ezer közt mozognak a jobbak, rengeteg fajtát, márkát néztem meg, de lehet pont emiatt elvesztem. :'D Egy notebook ami lefedi az átlag felhasználást.


Kérek minden kedves válaszolót, hogy ne írják, vegyek asztali gépet, ha játszani szeretnék. Egyre van pénzem, viszont egy asztalit aligha fogok naponta hurcolni a buszon. Hálás lennék a tippekért, személyes véleményekre. A TheVR Tech csatornáját youtubeon szoktam nézni, de ott nem találtam meg még a nekem valót, ami az igazi lenne. :'D



#notebook #játék #GB #kijelző #optikai meghajtó #gamer laptop #laptop #inetl core 7 #billentyűzet háttér világítás
2018. márc. 2. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Lenovo ThinkPad T470

Mindenképpen. Igaz, dedikált videokártya hiányában nem nagyon tudsz majd rajta játszani...

Matt kijelző : Igen

Intel Core i7: Modelfüggő, de van i7-es is

8 GB RAM: Igen

Optikai meghajtó: Sajnos... Ahogy néztem nincs benne. És sajnos egyre kevesebb notebook jelenik beépített meghajtóval...

Bill. háttérvilágítás: Van, méghozzá jó fényes

Extrák:

-Hatalmas akku

-Fantasztikus billentyűzet

-SSD


Az egyetlen probléma a magyar ára. Külföldön egy i7-es 16 GB RAM-mal felszerelt modellt megkapsz kb. 380.000 Ft-ért. Itthon 550.000 - 600.000 Ft-ot kell érte kifizetned.

[link]


Az i5-ös, 8 GB RAM-os modellt viszont már 430.000 - 480.000 FT-t körül meg lehet venni.

[link]

2018. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hangzik rosszul, de ennyi pénzért már olyan gamer laptopok is vannak, ami megszólal, fontos, hogy jól fussanak a gamek és a jó videókártya bele, de köszi a tippet. :)
2018. márc. 3. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Dell 7577-et keress. És ha lehet, magyar boltban, különben szívás lesz a garanciával. Laptopszalonban pl.
2018. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!