Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Macbookot vegyek 2018-ban?

Milyen Macbookot vegyek 2018-ban?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy elhatároztam eladom a régi gépemet és váltok macbookra. Nem szeretnék újat venni, maradnék a használtnál. Nem szeretnék 200 papírnál többet költeni ezért nézelődtem használtalmán de nem vagyok biztos. Melyik gép lenne jó abban a kategóriában! Tudom persze hogy nem egy 2017-es modellt fogok ennyi pénzért kapni de jó lenne valami megbízható. Láttam egy 2011-es Macbook pro-t vga hibával de nem tudom, hogy az mennyire befolyásolja a működését. Válaszokat előre köszi. Apple gyűlölők kíméljenek. Azért Mac mert elegem van már a windowsbol es a tobbi op rendszerbol. Szeretnek valami stabil dolgot es ami kompatibilis a telommal es tabletemmel. Tisztaba vagyok hogy ennyi penzert van jobb windowsos gep de koszonom nem😁

2018. márc. 3. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

190000Ft.


[link]


200000Ft.


[link]


175000Ft, ajándék hord-táskával.


[link]


189000Ft, üzletből garival:


[link]


Ennyiért, ebben a kategóriában, csak ilyen lehetőségeket tudok felsorolni....


Amennyiben nem létszükséges a macbook, és más fajta laptopok is jók lennének, adok pár tippet jó minőségő gépekhez:



Dell Laptop, erősebb:


[link]


Asus laptop, erősebb:


[link]


Mindkettő az értékhatárod alatt van, stabil gépek.

2018. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A "sima laptopokat" csak azért jeleztem feléd, mert a mostani felső és felső-közép kategóriás gépek stabilitásban egy szinten vannak a Macbookokkal, és ha egy másik kérdező keresgetés közben itt is megnézegeti a lehetőségeket, akkor pontosabb képek kapjon a lehetőségekről :-)


Macbookom kölcsönben volt régebben, nekem csak azért nem volt jó, mert olyan programokkal kellett dolgoznom, amelyek a rendszeren nem működtek. Stabilitásban, kinézetben, strapabíróságban nagyon ott vannak, csak az áraik az eget verik. Kispénzű emberként engem ez tart vissza egyedül....Hitelt felvenni meg mindig is utáltam.


Linux disztribúciókhoz mindenféle telefonhoz, tablethez készítettek már csatlakozó felületeket, programokat, ilyen téren a windows hiánya nincs sok hatással rám...Csak azok a fránya programok, amiket használnom kell.

2018. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2011-es Pro-t ne vegyél, elég sok a probléma velük. Egyik ilyen a vga hiba, amit te is említettél.

Mire akarod használni? Alap dolgokra kapsz 200-ért használt, 2015-ös Air-t.

2018. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 p33ter ***** válasza:
82%
Szia én egy 2014 Early MacBook Airt hajtok, eleinte minden barátom fikázott, hogy az árából(325 ezer forint) milyen PC-t meg Gamer laptopot vehettem volna :D Na azóta 4-en vettek már MacBookot mert a tökük tele lett, hogy folyamatosan újra kelett telepíteni a windowsot meg stb, nem is mesélem, úgy is tudja mindenki miről van szó :) Ha Airt veszel igazából 2013-ból felfele nem beszélhetünk nagy változásokról, Ha 2017-es Airt veszel vagy 14-est ugynígy fogja tenni a dolgát, szinte semmi különbséget nem fogsz észrevenni . Van egy iMac 4k 2017-em is, jó persze az más ligában játszik, de maga a rendszer, és rendszer gyorsaságán hétköznapi dolgokban, semmi különbséget nem veszek észre. Amit ajánlok így lassan 4 év használat útán,hogy szerintem 256 gb ssd verziot vegyél :) Nekem a 4 gb ram elég volt mindenre. Szóval inkább legyen új de régebbi modell , mint új modell de leharcolt, hiszen nem számít az évjárat jelentősen... iPhonet használok és hát csodálatos ahogy együtt él ez a két eszköz egymással :) Nem beszélve a Mac autonomíájáról . Amikor elmegyek egyetemre stb, mennyire jó az,hogy 6-7-8 órákat elvagyok vele míg mások 2 óra után egymást verik le az ajzatok mellett, hogy ki dugja be hamarabb tölteni a müanyag laptopjait :D Én majd készülök váltani az Airről de nem azért mert rossz, csupán rájöttem mire használom és lehet ha váltok simma Macbookra. De szerintem a legracionálisabb választás az Air, ha persze videókat vágsz és komolyan melózól rajta akkor ott a Pro, viszont én az Airen is vágok videókat és PhotoShoppolok, szóval ez is megteszi :)
2018. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!