Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Roblox random barátbejelölések...

Roblox random barátbejelölések, de miért?

Figyelt kérdés

Csak úgy random bejelölnek barátnak robloxon, nálatok is ez van?


Pedig még semmi ruhám sincs amiért fizetni kell.. (Tudnák venni, de nem arra költöm a robuxot amit veszek... inkább gamepasst veszek)



2018. márc. 3. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2018. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _Petii válasza:
Mert mé ne. Robloxban mindenki jelölget mindenkit. Pl nekem olyat 3000 robuxosak a ruháim így együtt, ezért nincs szerintem olyan 10 másodperc hogy ne jönne legalább 5!
2018. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

a fiókod értékétől függ amikor nem volt robxos a skinem kb hónaponta 3 barátkérelem jött amikor robuxos volt a skinem akkor meg hónaponta kb 10 barátkérelem


UI:én csak a való életbeli barátaimat jelölöm vissza idegeneket nem szoktam max akkor ha kedves

2023. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!