Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri a Nintendo...

Szerintetek megéri a Nintendo Switch? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés
Nyárig gyűjtök pénzt, és nagyon gondolkozom a Switch-en, szóval jó lenne mások véleményét is hallani.

2018. márc. 8. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
nem, mert kb 3 normális játék van rá
2018. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Legend of Zelda: Breath of the wild, Skyrim, Super Mario: Odyssey, Mario Kart 8, Splatoon 2, Rayman Legends, és még jönni fog Dark Souls is. Ez akárhogyan nézem nem 3 :/
2018. márc. 8. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
De még 10 sem...
2018. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még úgy is jönnek rá játékok, csak 1 éves a konzol.
2018. márc. 9. 00:09
 5/9 A kérdező kommentje:
És pl a Rocket Leaguet nem is mondtam
2018. márc. 9. 00:14
 6/9 Krisipoke ***** válasza:

Csak tőled függ. Ha érdekelnek rá a játékok, akkor igen.


A Zeldáról és a Mario-ról tudom mondani, hogy fantasztikusan sikerültek, a Mario Kart 8-at még Wii U-n játszom, és nagyon jó, a Splatoon első része volt csak meg (szintén Wii U-n), de az is nagyon jó volt, és ott vannak még, amiket nem említettél, például:


-ARMS, ami egy hihetetlenül egyedire és kidolgozottra sikerült verekedős játék, ami engem is nagyon megfogott annak ellenére, hogy nem szeretem ezt a stílust.

-Snipperclips, ami egy szinte szigorúan ketten (vagy többen) játszandó, logikai co-op játék, nagyon ötletes és szórakoztató.

-Donkey Kong Country Tropical Freeze, amit Wii U-n játszottam végig, és simán az egyik legjobb 2D platformer valaha.

-Bayonetta és Bayonetta 2, amik messzemenően az egyik legagyamentebb, leghangulatosabb hack and slash játékok.

-Kirby Star Allies, ami most fog csak megjelenni a héten, és legalább olyan jónak ígérkezik, mint az előző részek.

-Super Smash Bros, aminek az előző részei is mindig az adott Nintendo gép csúcsai voltak hihetetlen mennyiségű karakterrel, tartalommal, és játékmóddal, valószínűleg ez sem lesz kevesebb.


És akkor még nem is mondtam olyanokat, hogy Xenoblade Chronicles 2, Hyrule Warriors, Doom, vagy a Pokkén Tournament, vagy a hihetetlen mennyiségű letölthető (főleg indie) mestermunkát, mint a Shovel Knight, a Shantae: Half Genie Hero, a VOEZ, a Binding of Isaac, a Cave Story, Crypt of the Necrodancer és sok-sok más.


Játékban tehát semmiképp sincs hiány, később főleg nem lesz, csak a kérdés, hogy a te ízlésednek megfelelnek-e az adott játékok. Meg persze az egyéb funkciói, mint a hordozhatóság, a levehető kontrollerek, vagy a HD rumble is dobnak rajta.

2018. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mi karácsonyra leptük meg magunkat vele, és imádjuk. És a Zeldánál tovább nem jutottunk egyelőre, annyira jól sikerült, szóval még nem probléma, hogy nem lenne mivel játszani. Mivel sokat repülünk mostanában, ezért maximálisan ki van használva az, hogy kézi konzolként is használható. Nekünk van egy Xbox-unk is, szerintem a kettő jól kiegészíti egymást.


Egyébként szerintem érdemes használtat is nézned, ha nem sérült/karcos a kijelzője, akkor azzal talán jobban jársz, és ha nem jött be, akkor viszontlag veszteségmentesen tovább tudod adni.

2018. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most jelenleg nem venném meg. Sokat mond el a konzolról hogy a top 10 játék fele remake. Ha nem játszottál még velük akkor ok, de a botw és a mario adta el eddig a konzolt ami kevés.
2018. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisipoke ***** válasza:
Az, hogy a top 10 játék fele remake, annyit árul el, hogy az eredeti konzol, amire kijöttek, a Wii U elég nagy bukás volt, és nem akarják veszni hagyni ezeket az egyébként nagyon jó játékokat, és megpróbálnak új életet lehelni beléjük a már most sokkal eladottabb Switchen.
2018. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!