Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vennem egyetemre?

Figyelt kérdés
Valaki tud ajánlani valami jót?
2018. márc. 9. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakra? Mert azért nem mindegy, hogy politológiára jász vagy mérnökinformatikára...


Egyébként vegyél egy közép kategóriát (pl Dell Vostro sorozat), aminek erős az akkuja.

2018. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van 1-es kérdező :D Fogorvosira fogok menni egyébként
2018. márc. 9. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, ott nem fogod nagyon megizzasztani a gépet, mert döntően jegyzeteket fogsz rajta tárolni, neten kutakodni, meg az előadásokat felvenni esetleg. Szóval egy 130 ezer forintos középkategória szerintem jó lesz. Dell Vostro vagy HP középkategóriái. Azt nézd, melyikre van több garancia.
2018. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háát igen :D És ha néha Overwatchot akarok játszani full grafon lag mentesen akkor mennyiért tudnék?
2018. márc. 9. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy: [link]

És egy: [link]

2018. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy olyan laptopot, amin nyugodtan játszhatsz, egyszerűen túl nehéz cipelni.

Az a Lenovo, amit linkeltem, az éri meg most legjobban a középkategóriából. Nekem is ez van. Autocad is bőven használható. Én csak ajánlani tudom:)

2018. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!