Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szól gyengébben a...

Miért szól gyengébben a fülhallgatóm bal fele?

Figyelt kérdés
Vettem 4.5 ezerért egy sony headsetet telefonhoz(xiaomi redmi noze 4) és azt vettem észre, hogy a bal részéből mintha nem lüktetne úgy a basszus, mint a jobból. Nem a hallásom rossz, kipróbáltam megcserélve a két oldalt és tényleg gyengébben szól, viszont a magasabb hangokban jobban odatesz, ami érthetetlen. Egy 250khz-ig terjedő tesztet is lejátszottam, ott is nyilvánvaló, hogy a mélyebb tartományok feltűnően halkabbak, gyengébbek. Lehet köze ahhoz, hogy a headset jackjén három sáv van míg a sima fülesnek 2? Cseréltessem ki a boltban egy mikrofon nélkülire?

2018. márc. 15. 12:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Note 4*
2018. márc. 15. 12:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Három sáv sztereó, két sáv monó.
2018. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Helyesbítenék, 4 sávos a mostani és 3 sávos volt az előző fülesem, amiben nem volt mikrofon. Van egy másik headsetem, ami a régi nokiákhoz volt kompatibilis, azzal megnéztem, de rá kellett jönnöm, hogy azokban más sorrendben vannak a sávok, jelenleg más teszt fülesem nincs.
2018. márc. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!