Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok...

Loneredwolf kérdése:

Milyen laptopot ajánlotok rendszergazdai sulihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig elég komolyan gondoltam, azt hogy én apple laptopot fogok venni, amivel nem is lenne semmi probléma, csak ugye gondolom windows fog kelleni. Ugye meg lehetne oldani, hogy macos mellé feltenni a windowst, de oda már egy minimum 256 GB-os ssd kellene és így már eléggé felkúszik a gépnek az ára. Hiába, de ennyit nem szivesen költök egy olyan laptopra, amihez még ki tudja hány átalakítót kell venni és akkor már közel járok a félmillióhoz. Tudnátok nekem olyan laptopot ajánlani, ami megfelelő lesz a tanulmányaimhoz, és nem kellene rá 400-500 ezret költeni? Alapvetően ez egy OKJ-s képzés.



#rendszergazda-laptop-hálózat-OKJ-rendszer-notebook
2018. márc. 18. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

oszinten?


van aki egy mininmum konfiggal is megcsinalja, 60k bol


ha akarsz vegyel

2018. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ezen fog múlni, iOS helyett meg inkább linuxban gondolkozz, ha már rendszergazda akarsz lenni.

Egy ilyen bőven megteszi:

[link]

8G RAM-mal, 256G SSD-vel is csak 100 ezer.

2018. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy minimum konfigból meg lehet csinálni. Legjobb barátom is tavaly kezdte el, és volt olyan, hogy virtualboxban ment nekik egyszerre egy debian meg egy windows server. Köszönöm válaszaitokat
2018. márc. 18. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
nem sértésnek szánom de aki azt nem tudja eldönteni milyen gépet vegyen abból soha nem lesz rendszergazda
2018. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!