Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikai rendszerüzemeltet...

Informatikai rendszerüzemeltetőként vinném valamire? Lenne jó életem? Lehet vele olyan pénzt keresni, hogy jól megéljek egy élettársal? Vagy családot alapítsak?

Figyelt kérdés
7.osztályos tanuló vagyok. Engem érdekel az Informatika, és mindig is érdekelt, és szerintem még fog is. De azt nem tudom, hogyha nem sikerül Fő iskolára mennem, csak egy érettségit végzek az említett szakmával, akkor meg tudnék élni ? A 4 éves szakma elvégzése után, lehet menni +1 év képzésre, én azt is kihasználnám. De a Fő iskola nem tudom hogy menne e nekem. Légszíves komoly válaszokat írjatok :D Köszönöm mindenkinek!

2018. márc. 18. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet bizony.
2018. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :)
2018. márc. 18. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a családapítás az hogy jön ide. A családalapítás nem bevételi forrás.
2018. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nyilván felelősség is kell hozzá, és nem egyszerű gyerekre figyelni, de szerintem ha nincsen az embernek pénze, akkor felesleges gyermeket vállalni. hiába szereti az ember, hiába figyel rá, de nem tud neki megadni semmit. Még ételt a szájába sem... De ez csak az én véleményem. Köszönöm a válaszod!
2018. márc. 18. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra azért készülj fel, hogy csak azok viszik valamire, akik valóban értenek is hozzá. Az, hogy van egy papírod róla, az édeskevés. Az iskolai oktatással kapcsolatban se legyenek illúzióid, az alapokat megtanítják, de nagyon sokat magadnak kell megtanulnod. Pl. tudok olyan képzést, ahol Linuxot se tanítanak, pedig az alap lenne.
2018. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értelek. :) Köszönöm hasznos válaszod!
2018. márc. 19. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!