Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik opciót válasszam?

Melyik opciót válasszam?

Figyelt kérdés

Adott egy kb 70 ezer forintos noname laptop. kábé 24 órája van a birtokomban. Már több problémája volt, de megoldottam őket nagynehezen. Fenn áll a veszélye, hogy ha ennyi idő alatt előjöttek a bajok, akkor lesz még baja. Férjem vette. Kábé még egy darab zsemléről szóló számlát is meg szokott kérdezni tőlem, hogy kidobja e. Véletlen kidobta a munkahelyén a blokkot és már kiürítették a kukát rég, mire realizálta, hogy kidobta.

A bolt azt mondja, hogy ebben az esetben max levásárolhatja. Ez az egyik opció. Másik opció, hogy megpróbálom eladni interneten. Harmadik opció, hogy bízok benne, hogy nem lesz baja, és mivel nincs meg a blokk, semmilyen garancia nem lesz rajta. Szóval, ha elromlik 1 hónap múlva, akkor akár bukhatom az egész pénzt.

Mit tennétek? Levásárolnátok (Lidl), eladnátok (Ebay), vagy bíznátok benne, hogy nem lesz baja.


2018. márc. 20. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meghirdetném itthon 60-ért, és vennék egy használt üzletit helyette.
2018. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nyúznám amíg bírja és utána ha már nagyon sok baj van vele akkor az #1-es megoldása. (Azért is javasolnám, mert kevész használat után egy tizest bukni azért kicsit fájdalmal, legalábbis nekem az lenne).
2018. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma bementem a Lidl-be és megpróbáltam kikönyörögni belőlük a pénzem, adtak egy számot, hogy kérjek tőlük referencia számot. Megkaptam, pár nap múlva küldik a levelet és azzal kell bemennem a boltba, és azzal visszaadják a pénzem...hihetetlen. Több noname laptopot biztos nem veszek és azonnal elveszem férjemtől a blokkot, ha vásárol valami értékeset:D
2018. márc. 21. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!