Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a powerbankr...

Mi a véleményetek a powerbankról? Érdemes venni ilyet? Tényleg lehet tölteni mindenhol a telefont, például iskola, villamos, vonat, vagy akár buszon, ha például 20órás utazásra mennék? A tiéd hány óra alatt lesz 100%-on?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 7800-as, nagyon akciósan sikerült venni 3000Ft-ért. Majdnem 2x fel tudom vele tölteni a telefont.

Plusz a bicikli lámpát is erről működtetem. Szóval nekem bevált több célra is. 20 órás utat bőven kibírsz vele, főleg hogyha már előtte fel van töltve a telefon.

2018. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy számolj, hogy a kapacitást oszd el, kb 1.3-al és annyi Ah-t tud tölteni. A többi a veszteség.

A 7800-as kb 6000Ah-t tud tölteni. A töltési idő meg több mindentől függ. A telefon akkujától, a powerbank leadott teljesítményétől, stb.

2018. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy utazás alatt nem mindig szoktam mobilozni. Csak néha amikor unatkozok. Filmezek, játszok+zenét hallgatok. És utazás előtt kikapcsolva 100%-ra feltöltöm.
2018. márc. 22. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!