Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik foglalják a helyet a...

Mik foglalják a helyet a C-meghajtón?

Figyelt kérdés
196 GB a C-meghajtóm mérete. Helyet kell csinálnom filmvágás miatt a nyersanyagoknak, de mindent amit láttam azt töröltem, és még így is csak 46 GB a szabad terület. Tehát nem tudom, nem értem, hogy mi vagy mik foglalják le azt a többi 150 gigát. A kérdés, hogy kell azokat előszedni és törölni. Kell valami program hozzá? Gondolom sok szemétfájl amit nem lehet látni.

2018. márc. 27. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden, ami a profilod alá tartozó Dokumentumok/Képek/Videók/Zenék almappában van, a C-t foglalja. Minden ami az asztalon van, az is. Ezeket mind látod és át tudod helyezni.


Amit nem látsz (és biztonsági okokból nem is láthatsz nehogy beletörölj és összeomoljon a rendszer) és helyet foglal: lapozófájl, biztonsági mentések, rendszerfájlok, frissítések fájljai. Ezek egy részét biztonságosan törölheted rendszerkarbantartó programokkal.


Minden más pedig maga a rendszer és C-re telepített programok vagy más meghajtóra telepített, de rendszerpartíción is fájlokat elhelyező programok.

2018. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A WinDirStat nevű program pontosan megmutatja, melyik fájl mennyit foglal, és hol található.

[link]

2018. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

belépsz sajátgépbe

C meghajtó jobb klikk, tulajdonságok, lemezkarbantartó, mindent bepipálsz és rendszeráfájlok törlése.

majd

sajátgép jobb klikk, tulajdonságok, speciális rendszervédelem, rendszervédelem fül, helyi lemez C Rendszert válaszd ki és alul a beállitásra katt, ott kapcsold ki a rendszervédelmet és nyomj egy törlést is.

vegyél még 1 hddt most olcsó

2018. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!